JAK TO ZAČALO

Na začátku příběhu, který mě dovedl k založení Andala Care, byla potřeba pořídit si ideální nosítko pro mou dceru Adrianku.

Začala jsem hledat dostupné informace, pročítala jsem weby, zaměřené na správné nošení dětí, specializované skupiny, blogy a studie. Vybírala jsem z nosítek, dostupných na českém i zahraničním trhu a mnoho z nich jsem testovala osobně.
Nejdůležitějším kriteriem pro mne bylo splnění bezpečnostních a ergonomických požadavků a kvalita zpracování.  
Dlouhé a pečlivé bádání nakonec nepřineslo očekávané ovoce a nosítka, která v mém osobním testu zvítězila, byla bohužel buď nepřiměřeně drahá, neměla optimální uživatelské hodnocení a nebo byla jeho životnost omezena věkem dítěte. 

Nakonec jsem se rozhodla uplatnit mé vzdělání v oděvním oboru a vrátit se s láskou k mému nejmilejšímu koníčku. Oprášila jsem šicí stroj a ušila nosítko podle vlastního střihu. Z výsledku jsem byla nadšená - vlastní materiál, oblíbené barvy, zajímavý vzor a nosítko, které je pohodlné, nikde netlačí a splňuje veškeré mé nároky!

A především - co může být víc, než vyrobit něco hezkého od srdce pro naše nejmenší?  

O to větší radost mám dnes z toho, že jsem dostala příležitost poskytnout stejnou péči i Vám. Ráda poradím s výběrem nosítka dle Vašeho vlastního vkusu a potřeb, přímo na míru Vám i Vaším nejdražším


Andrea Drašilová 

AndalaCare


Recently Viewed

No products