Andala

Nový produkt

Andala je ergonomické rostoucí nosítko, vhodné pro děti od 4 měsíců do 3 let. Můžete si ho nechat ušít z Vašeho vlastního šátku nebo z kvalitního českého šátku Vatanai, který máme skladem.

Do poznámky před dokončením objednávky uveďte složení šátku a další požadavky k ušití nosítka

Dodání 3 týdny

Více informací

2 214 Kč

Tento produkt již není na skladě
 
Více informací

Andala je ergonomické rostoucí nosítko, vhodné pro děti od 4 měsíců do 3 let. Díky systému nastavení šířky a délky zádové části se krásně přizpůsobí velikosti dítěte a můžete v něm nosit až do váhy 20 kg. Od momentu, kdy dítě samo sedí, můžete nosit i na zádech a pro nošení vpředu si můžete zvolit variantu s křížením ramenních popruhů.

Standardní součástí nosítka je bezpečnostní spona s jistící gumičkou na bederním pásu, která má nosnost 80kg v tahu a kapucka přišitá napevno, která se připíná pomocí gumiček a háčků, pokud děťátko v nosítku usne. Dále jsou v základní ceně dodávány jistící gumičky u spon na ramenních popruzích (v případě křížení) a gumičky pro srolování volně visícíh popruhů.

Maximální šířka je 47cm a maximálni délka 44cm. Nosítko se jednoduše stahuje šňůrkami mezi kolénky na šířku zad a jednoduchým uzlíkem na délku zad. Andalu si můžete nechat ušít s regulací a křížením ramenních popruhů, stahováním u krčku a řadou zajímavých a praktických doplňků.

Na přání Vám ušijeme i SLIM nebo XXL verzi.

Spotřeba materiálu bez doplňků: 250 cm (Tabulka spotřeby materiálu)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Recently Viewed