Bestseller

Andala Dot White

Andala Dot White

2 034 Kč 3 390 Kč
Limited special offer
Andala Dot White

Andala Dot White

2 712 Kč 3 390 Kč
Limited special offer
Bag Azuro

Bag Azuro

860 Kč
Andala Dot White

Andala Dot White

2 034 Kč 3 390 Kč
Limited special offer

Šijeme ergonomická šátková dětská nosítka, která jsou vhodná už od narození (Andala Tai) nebo od držení hlavičky (Andala) až do věku 3 let. 

Nosítka šijeme z nejkvalitnějších, zdravotně nezávadných českých materiálů a výhradně z šátků, které jsou svým složením pro Vaše dítě tou nejpříjemnější volbou.

Nosítka šijeme v naší provozovně, vybavené průmyslovými stroji a dalším profesionálním vybavením. Máme vlastní střihy, šijeme nitěmi v barvě šátku a začišťujeme overlockem.

Šijeme především nosítka z Vašich vlastních šátků nebo z naší nabídky šátků Vatanai, ale k prodeji máme i expres nosítka pro nedočkavce, k odeslání do 2 pracovních dnů.

TYPY ANDALA NOSÍTEK

naší kolekci najdete pět základních druhů nosítek - Andalu, Andalu Tai, Andalu Twins, Onbuhimo a Toddler. Všechny tři druhy Andal jsou rostoucí, můžete si nastavit délku a šířku zádové části a tím přizpůsobit velikost nosítka dítěti. Onbuhimo je nosítko bez bederního pásu, určené pro kratší poponášení. Je skladné a vhodné i pro těhotné ženy. Toddler je stejné nosítko jako Andala, ale není rostoucí, takže se nedá zmenšit a je vhodné už pro větší děti. Andala Tai je nosítko celovázací (bez spon), které se krásně přizpůsobí velikosti miminka a je proto vhodné už o narození. Andala Twin je praktické řešení pro nošení dvojčátek.

Přehlednou tabulku se srovnáním vlastností všech nosítek najdete zde

DOPLŇKY A KONFIGURACE NOSÍTKA

Kromě řady doplňků, které nabízíme, si můžete nakonfigurovat vlastnosti nosítek dle Vašich představ. Na výběr je křížení ramenních popruhů, díky které si můžete ramenní popruhy přepnout z pozice batůžku do pozice křížení, regulace ramenních popruhů, která umožňuje ještě více zkrátit ramenní popruhy - vhodné pro menší a středně vysoké maminky, regulace u krčku - nosítko se dá v oblasti krku dítěte utáhnout, vhodné pro malá miminka.

SLIM VERZE

Na přání velikost nosítka přizpůsobíme Vašim mírám. Slim verze je vhodná pro obvod pasu 68 cm a méně a liší se od normální verze v tom, že spona je našitá přímo na bederním pásu. Na přání lze také zkrátit ramenní popruhy a nebo naopak celé nosítko zvětšit. Požadavky a míry pište do poznámky k objednávce.

VÝBĚR ŠÁTKU

Nejvhodnějším druhem šátku pro ušití Andaly je celobavlněný šátek, o hmotnosti 220g/m2 -240g/m2 a doporučená vazba je žakárová. Samozřejmě to ale není podmínkou. Šátky mohou být tenčí, tlustší (s přihlédnutím na hmotnost nošeného miminka), s různými příměsemi, přičemž k ušití nosítka nedoporučujeme šátky s obsahem vlny vyšším než 20% a šátky Didymos Lisca a Yaro Yolka. Jejich vazba je k šití nevhodná.

Velikost šátku záleží na tom, které nostíko a doplňky chcete ušít. Spotřebu si můžete spočítat v Tabulku spotřeby materiálu.

OBJEDNÁNÍ A DODÁNÍ

Nejprve si vytvořte objednávku. Obdržíte automatický email "Přijetí objednávky". Nejedná se o potvrzení objednávky z naší strany. Toto potvrzení Vám přijde do 48h a v něm najdete veškeré informace, týkající se platby a odeslání šátků. Není možné šátek objednat u dodavatele s dodáním přímo k nám, a to jednak z důvodu případné reklamace/poškození zboží při přepravě a také z toho důvodu, že je nutné ho před odesláním vyprat a vyžehlit. Osobní dodání šátku není možné.

Platba je možná pouze předem, převodem na účet.

Zásilky odesíláme prostřednictvím Zásilkovny, včetně všech jejích služeb (Česká Pošta, DPD). Osobní odběr není možný.

Dobu dodání najdete v informacích u produktu a počítá se ode dne, kdy je platba připsána na náš účet a šátek doručen v provozovně (v případě šití z vlastního šátku).

Více informací najdete v obchodních podmínkách.


Recently Viewed

No products